SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

58 572 02 02

Reklamacje

Cosmopack 2024

Krótkie podsumowanie po targach ;)

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na tegorocznych targach! Była to dla nas niezwykła przyjemność móc spotkać się z tak wieloma pasjonatami i ekspertami branży. Nasz zespół był zachwycony możliwością prezentacji naszych najnowszych produktów i rozwiązań.

Podczas targów mieliśmy okazję nawiązać wiele cennych kontaktów biznesowych oraz wymienić się wiedzą i doświadczeniami z innymi liderami branży. Byliśmy również podekscytowani reakcjami naszych klientów na nasze nowe produkty i innowacje, co daje nam dodatkową motywację do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych ofert.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach, zachęcamy do kontaktu. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie podczas targów. Do zobaczenia w 2025 w Bolonii ;)

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy