Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

SKLEP INTERNETOWY 58 738 69 33

Reklamacje

Praca u nas

Polipack jest nowoczesnym i silnym przedsiębiorstwem oferującym stabilną i pewną pracę, doskonaląc i inwestując w zespół

Katarzyna Kolmetz i Irena Więckowska
       
                       
               
               
           
       

Proces rekrutacji:

  • Na rozmowę kwalifikacyjną otrzymują zaproszenie tylko wybrani kandydaci. Informujemy, że kandydaci zaproszeni na spotkania kwalifikacyjne otrzymują informacje zwrotne o wyniku rekrutacji po jej zakończeniu.
  • Jeśli nie znajdziesz interesującej Cię oferty pracy lub obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego, a jesteś zainteresowany pracą w Polipack, wyślij nam swoją aplikację na adres rekrutacja@polipack.eu, w momencie, kiedy uruchomimy proces rekrutacyjny i Twój profil będzie spełniał postawione wymagania, pracownik działu personalnego skontaktuje się z Tobą i zaprosi do udziału w rekrutacji.
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
  • Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.P.H.U. Polipack Sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz, Gościcino ul. Handlowa 21; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnych i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r, Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora; posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie; ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy