SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

58 572 02 02

Reklamacje

Nasze opakowanie w wersji świątecznej

Nowy słoik S35 w świątecznej odsłonie

Naszą coroczną tradycją jest wykorzystanie na świąteczny prezent naszego opakowania. W tym roku postawiliśmy na słoik S35 w dwóch pojemnościach i zapakowaliśmy w nie świąteczne smaki ;) Pasta piernikowa i granola z żurawiną już wyruszył do naszych kontrahentów. Słoiki zdobią piękne etykiety również w świątecznej odsłonie.

Przy okazji chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w zbliżającym się 2024 roku.

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy