Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

SKLEP INTERNETOWY 58 738 69 33

Reklamacje

Budowa nowego zakładu

Budowa nowego zakładu Polipack.

Budowa nowego zakładu Polipack.

Milo nam poinformować, że w dniu 9 lutego, otrzymaliśmy pozwolenie na budowę nowej fabryki i podpisaliśmy umowę z Generalnym Wykonawcą Allcon Budownictwo. Powierzchnia całkowita obiektu to ponad 30 000 m²! I zgodnie z harmonogramem budowa potrwa 14 miesięcy od momentu przejęcia placu budowy do uzyskania prawomocnego pozwolenia na użytkowanie. Budowa zrealizowana zostanie zgodnie z wytycznymi certyfikacji BREEAM i potencjalnie ma szansę stać się pierwszym zakładem przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie z certyfikatem na poziomie Very Good. Jedną z najistotniejszych spraw było stworzenie przyjaznych warunków pracy w Firmie, w której panuje dobra atmosfera, a ludzie czują się bezpieczni i szanowani. Te wartości już na stałe wpisały się w naszą kulturę i stanowią fundament ciągłego rozwoju. Jesteśmy świadomi, że sukces firmy jest zależny od ludzi, którzy ją tworzą i z nią współpracują.

Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach, pracują z pasją i najwyższym zaangażowaniem realizują nawet najbardziej wymagające projekty i zlecenia. Trzymajcie kciuki, będziemy meldować z placu boju.

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy