Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

SKLEP INTERNETOWY 58 738 69 33

Reklamacje

Dobrze opakowane 25 mln zł zysku Forbes

W co właścicielka Polipack inwestuje zyski i jak osiągnęła sukces? Firmę, na której czele stoi dziś Katarzyna Kolmetz, pomogła stworzyć jej matka. Dziś w rodzinny biznes włącza się także córka pani Katarzyny, Izabella Kolmetz.

Jaka jest historia firmy Polipack, co pozwoliło nam odnieść sukces i jakie są nasze plany na przyszłość - tego możecie dowiedzieć się z artykułu dostępnego w najnowszym wydaniu magazynu Forbes, jak również na stronie internetowej forbes.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania wywiadu z właścicielkami firmy Polipack.

Polipack. Dobrze opakowane 25 mln zł zysku

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy