Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

SKLEP INTERNETOWY 58 738 69 33

Reklamacje

Polipack prezentuje system refill

Poznaj słoik z wymiennym wkładem - rozwiązanie Polipack, które nadaje nowy wymiar opakowaniom kosmetyków. Zobacz jak możesz oszczędzić energię i zasoby a jednocześnie zaproponować swoim konsumentom wyjątkowy design i funkcjonalność opakowania.

Innowacyjny wymienny termos to nie tylko wygoda dla konsumentów i oszczędność dla ciebie, ale także niespotykane możliwości konfigurowania i dekoracji opakowania, aby w najlepszy sposób prezentowało zalety twojego produktu. Oprócz standardowych opcji dekoracji słoika takich jak nadruk na nakrętce i obwodzie słoika, system refill oferuje unikalną możliwość umieszczenia dekoracji na wymiennym termosie. Oferując swoim konsumentom uzupełnienie produktu w formie wymiennego termosu oszczędzasz energię, koszty transportu, zużycie wody i materiałów. Redukujesz w ten sposób ślad środowiskowy twojej firmy.

Słoik typ 8

Zdjęcia:

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy