Dział sprzedaży

Kraj 58 738 69 50

Export 58 738 69 40

SKLEP INTERNETOWY 58 738 69 33

Reklamacje
Eko

Nasze produkty

Polipack

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opakowań do wyrobów kosmetycznych, farmaceutycznych oraz spożywczych.

Czytaj więcej

Oferujemy państwu:

Projekt
Opakowania

Barwienie
i Produkcja

Zdobienie

29 lat Polipack

To już dziś! Świętujemy jubileusz 29-lecia Polipack! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Czytaj więcej

Ekologiczny słoik kosmetyczny typ 33

Świadomość ekologiczna konsumentów wciąż wzrasta i coraz silniej wpływa na ich decyzje zakupowe. To stawia rynek przed ogromnym wyzwaniem. Czy to koniec ery plastiku? Nie. Nadeszła era nowych rozwiązań i mądrych wyborów.

Czytaj więcej

Dobrze opakowane 25 mln zł zysku Forbes

W co właścicielka Polipack inwestuje zyski i jak osiągnęła sukces? Firmę, na której czele stoi dziś Katarzyna Kolmetz, pomogła stworzyć jej matka. Dziś w rodzinny biznes włącza się także córka pani Katarzyny, Izabella Kolmetz.

Czytaj więcej

Nasze realizacje

polipack
  • pierwszeństwo ważnych informacji
  • dostęp do unikalnych promocji i ofert
  • + niespodzianka (tylko dla subskrybentów)

Zapisz się do newslettera

Administratorem danych jest P.P.H.U. Polipack Spółka Jawna Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz z siedzibą w Gościcinie 84-241, ul. Handlowa 21. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania oraz prawo do ich usunięcia. Swoje dane możesz zaktualizować wysyłając do nas email na adres sklep@epolipack.com.pl. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować posługując się odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Certyfikaty

Inwestujemy